Artykuły higieniczne i chemia gospodarcza

Artykuły higieniczne i chemia gospodarcza to grupa produktów, które są niezbędne w każdym domu i firmie. Mają one na celu utrzymanie czystości i higieny w pomieszczeniach i na powierzchniach, co jest kluczowe dla zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów, w tym:

  • papierowe środki czystości;
  • ręczniki FROTE;
  • worki na śmieci;
  • środki czyszczące.

Oferujemy także czyściwo przemysłowe i inne przydatne produkty.

Ręczniki papierowe, które znajdują się w naszej ofercie, są wytrzymałe, pozwalają na szybkie i skuteczne osuszenie rąk, a także wytarcie dowolnej powierzchni. W sprzedaży posiadamy również niezwykle chłonne i miękkie ręczniki FROTE. Wśród artykułów, które oferujemy znajdziesz także mydło w płynie, a także kremy do rąk, które pomagają w utrzymaniu miękkiej i gładkiej skóry dłoni, zwłaszcza w przypadku częstego mycia rąk.

Proszek do prania odzieży roboczej to preparat, który pomaga usunąć zanieczyszczenia z ubrań roboczych, które mogą być narażone na kontakt z niebezpiecznymi substancjami. Pasta BHP to natomiast produkt, który pomaga w utrzymaniu czystości i bezpieczeństwa na stanowiskach pracy, np. poprzez usuwanie tłuszczu i brudu z narzędzi lub maszyn.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło