Asortyment spawalniczy

Asortyment spawalniczy, który oferujemy to szeroka gama produktów, w której skład wchodzą m.in. fartuchy spawalnicze, zarękawki spawalnicze, napotniki, nagolenniki, buty, rękawice spawalnicze, przyłbice ochronne, okulary dla spawacza oraz spodnie robocze spawalnicze.

Oferowana przez nas odzież i akcesoria zapewniają ochronę przed zagrożeniami związanymi ze spawaniem. Zarówno fartuchy, jak i spodnie są wykonane z materiałów, które posiadają właściwości niepalne i izolujące ciepło. Zarękawki spawalnicze stanowią uzupełnienie ubioru ochronnego i chronią przed poparzeniami w okolicach rąk i przedramion. W naszym asortymencie znajdziesz również przyłbice ochronne i okulary niezbędne do ochrony oczu i twarzy spawacza podczas pracy.

Napotniki są to materiały ochronne służące do izolacji cieplnej i ochraniające spawacza przed nadmiernym poceniem się. Buty dla spawacza to natomiast bardzo wytrzymałe obuwie, którego zadaniem jest odpowiednie zabezpieczenie stóp przed spadającymi iskrami i zapewnienie stabilności i przyczepność na śliskich powierzchniach. Rękawice spawalnicze, które znajdziesz w naszym asortymencie, są wykonane z grubej skóry i zapewniają ochronę przed poparzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszej firmy.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło