Rękawice robocze spawalnicze skórzane PP GOLD - Z NICIĄ KEVLAROWĄ

480 Przedmioty

Rękawice robocze, ochronne wykonane w całości ze skóry bydlęcej, dwoinowej. Są długie na 35 centymetrów w połączeniu ze skórzanym mankietem oraz całodłonicowe wykonane z jednego kawałka skóry w kolorze jasnobrązowym. Rękawice PP GOLD są przeszywane nicią kevlarową.


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

13,80 zł Netto
16,97 zł Brutto
Rozmiar

Rękawice skórzane PP GOLD to idealny wybór dla spawaczy. Są długie i chronią przed iskrą oraz płomieniem przy procesie spawania.

- całodłonicowe

- część chwytna i mankiet wykonane z jednego kawałka skóry bydlęcej, dwoinowej w kolorze jasnobrązowym

- długość 35 cm łącznie z mankietem

- przeszywane nicią kevlarową

KATEGORIA II - wymagana w zakładach produkcyjnych i na budowach oraz przemyśle

ROZMIARY: 14

SPEŁNIANE NORMY: zgodne z Dyrektywą 89/686/EEC oraz z normami zharmolizowanymi  EN 388:2016 (4244X), EN 420:2011, EN 407:2005 (413X4X), EN 12477:2011+A1:2005 i testem 374-1/17.

PAKOWANIE: 12 PAR PACZKA / 60 PAR KARTON

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja i dezynfekcja : Rękawice należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i przewiewnych w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, promieniowaniem cieplnym i słonecznym oraz wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny rękawicy, dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości rąk użytkownika. Lekkie zabrudzenia usunąć suchą szmatką, w przypadku silnych zabrudzeń lub uszkodzeń należy wymienić na nowe. Rękawicy się nie konserwuje. Nie prać. Dezynfekcję można przeprowadzić poprzez umycie w letniej wodzie i użycie izopropanolu. Jednak dezynfekcji rękawic nie powinno się przeprowadzać, ponieważ może to osłabić poziom bezpieczeństwa.

 

480 Przedmioty
Kategoria
II - wymagana w zakładach produkcyjnych i na budowie
Ocieplane
Nie
Producent
PRUS - POL
Kolor
Jasnobrązowy
Materiał wykonania
Skóra bydlęca dwoinowa

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło