Rękawice robocze spawalnicze skórzane PP LUPUS

600 Przedmioty

Rękawice robocze, ochronne wykonane w całości ze skóry bydlęcej, dwoinowej. Są długie na 35 centymetrów w połączeniu ze skórzanym mankietem oraz całodłonicowe wykonane z jednego kawałka skóry w kolorze niebieskim.

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

10,80 zł Netto
13,28 zł Brutto
Rozmiar

Rękawice skórzane PP LUPUS to idealny wybór dla spawaczy. Chronią dłonie przed zagrożeniami przy procesie spawania.

- całodłonicowe

- część chwytna i mankiet wykonane z jednego kawałka skóry bydlęcej, dwoinowej w kolorze niebieskim

- długość 35 cm łącznie z mankietem

KATEGORIA II - wymagana w zakładach produkcyjnych i na budowach oraz przemyśle

ROZMIARY: 14

SPEŁNIANE NORMY: Rękawice robocze są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG oraz z normami zharmonizowanymi EN 388:2016, EN 420:2011, EN 407:2005, EN 12477:2011+A1:2005 i testem 374-1/17.

PAKOWANIE: 12 PAR PACZKA / 60 PAR KARTON

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja i dezynfekcja : Rękawice należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i przewiewnych w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, promieniowaniem cieplnym i słonecznym oraz wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny rękawicy, dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości rąk użytkownika. Lekkie zabrudzenia usunąć suchą szmatką, w przypadku silnych zabrudzeń lub uszkodzeń należy wymienić na nowe. Rękawicy się nie konserwuje. Nie prać. Dezynfekcję można przeprowadzić poprzez umycie w letniej wodzie i użycie izopropanolu. Jednak dezynfekcji rękawic nie powinno się przeprowadzać, ponieważ może to osłabić poziom bezpieczeństwa.

600 Przedmioty
Kategoria
II - wymagana w zakładach produkcyjnych i na budowie
Ocieplane
Nie
Producent
PRUS - POL
Kolor
Niebieski
Materiał wykonania
Skóra bydlęca dwoinowa

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło