Spodnie robocze spawalnicze

Spodnie robocze spawalnicze to specjalny rodzaj odzieży ochronnej, przeznaczonych dla osób pracujących w branży spawalniczej. Są one wykonane z wytrzymałych i ognioodpornych materiałów, takich jak skóra bydlęca lub tkanina ognioodporna, co zapewnia skuteczną ochronę przed iskrzącymi się materiałami i ciepłem.

Charakteryzują się one długimi nogawkami i luźnym krojem. Ich długość może być regulowana za pomocą specjalnych klapek, które umożliwiają dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Doskonale chronią nogi przed oparzeniami i uszkodzeniami, jednocześnie nie krępując ruchów. Ponadto, spodnie robocze spawalnicze posiadają specjalne dodatkowe warstwy materiałów, które absorbują ciepło i zapobiegają jego przenikaniu do ciała pracownika. Oferowane przez nas odzież dla spawaczy wyposażona jest także w dodatkowe elementy, takie jak nakolanniki czy zaczepy do mocowania rękawic. W zależności od modelu, spodnie spawalnicze mogą posiadać również podwójne szwy i wzmocnienia w miejscach narażonych na uszkodzenia czy specjalne wkładki chroniące przed urazami mechanicznymi.

Spodnie robocze spawalnicze są dostępne w naszym sklepie w różnych kategoriach ochrony, w zależności od stopnia odporności na działanie ciepła i iskier. Posiadają specjalne certyfikaty, które potwierdzają ich jakość i zgodność z normami bezpieczeństwa.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło