Sklep z artykułami BHP, który zwiększa bezpieczeństwo i higienę pracy w firmach z różnych branż przemysłu i produkcji


Hurtownia BHP PARTNER istnieje od 1997 roku i jesteśmy zaufanym partnerem w kwestii dostarczania produktów do bezpiecznej pracy, zarówno do klientów hurtowych z segmentu B2B, jak i indywidualnych B2C. Nasz sklep internetowy BHP PARTNER oferuje szeroką ofertę produktów BHP w różnym zakresie cenowym, które doskonale sprawdzą się w firmach z różnych branż przemysłu i produkcji. Nasze produkty znajdą również zastosowanie w domu, warsztacie i ogrodzie przy różnych manualnych pracach. Wszystko to czyni z nas wiarygodnego partnera w branży BHP.

Naszą ofertę sklepu internetowego BHP PARTNER kierujemy do klientów indywidualnych B2C oraz hurtowych, firm z segmentu B2B. Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i wygodę przygotowaliśmy ofertę szybkich płatności online oraz usługę paczkomatową i kurierską. Nie zamykamy się dla naszych klientów i mamy świadomość tego, że dzisiaj komunikacja wielokanałowa przynosi największą skuteczność – zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail, telefon, Messenger i kanał e-commerce oraz media społecznościowe.

Wiemy, że mobilność i cyfryzacja zakupów to dziś priorytet, dlatego nasze produkty mogą Państwo wygodnie zamawiać z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego.

Nasza hurtownia BHP PARTNER oferuje personalizację odzieży roboczej i artykułów BHP. Na życzenie klienta wykonujemy nadruki i hafty.

Znajdujemy się w Poznaniu na ul. Starołęckiej, która jest popularnym szlakiem logistycznym, stąd zapewniamy wysoki poziom obsługi logistycznej.


Dystrybutor artykułów BHP


Piktogramy BHP

Dlaczego my?

BHP PARTNER - Dlaczego my?

Zapraszamy do kontaktu z nami i zakupów na naszej platformie zakupowej BHP PARTNER

PHU PARTNER S.C.

Starołęcka 35/37

61-361, Poznań

+48 601 724 740

esklep@bhppartnersc.pl

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło