obuwie ochronne

Obuwie ochronne

W ofercie znajduje się bogaty wybór butów roboczych znanych i cenionych producentów. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania i ciekawym designem. Różnorodność modeli pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb pracownika. Każdy produkt ma niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Zwracamy uwagę, że są one jednym z wielu elementów obowiązkowej odzieży pracowniczej. Ich uzupełnieniem są kaski robocze, ale też okulary, kamizelki i wiele innych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo.

Proponujemy buty robocze z podnoskiem i bez. Dostępne są także modele z blachą, których zadaniem jest ochrona powierzchni stopy przed zmiażdżeniem w wyniku upadku ciężkiego przedmiotu. W zależności od potrzeb mamy w sprzedaży obuwie ochronne z wkładką antyprzebiciową bądź antyelektrostatyczną. Każdy model został wyposażony w antypoślizgową podeszwę, zapewniającą pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania, również w trudnych warunkach.

JAKIE RODZAJE BUTÓW ROBOCZYCH OFERUJEMY?

W ofercie są dostępne zróżnicowane modele butów roboczych. Proponujemy zarówno obuwie ochronne męskie, jak i damskie, w wielu rozmiarach i o różnej budowie, pozwalające na dobre dopasowanie do stopy. Wysoka jakość minimalizuje ryzyko powstania otarć. Trzewiki, półbuty i buty gumowe cieszą się największą popularnością. W sprzedaży mamy też buty robocze letnie oraz zimowe – te pierwsze w wersji pół sandałów, te drugie z dodatkowym ociepleniem.

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu w Poznaniu!

WYTRZYMAŁE I WYGODNE OBUWIE OCHRONNE

Buty robocze stosowane przez pracowników na konkretnych stanowiskach muszą być wykonane w odpowiedni sposób. Tylko wtedy zapewniają one skuteczną ochronę przed działaniem określonych czynników. Ich zastosowanie wynika z obowiązujących przepisów, dlatego cieszą się one tak dużą popularnością. Zaopatrujemy przedsiębiorców z różnych branż, najczęściej zajmujących się produkcją lub obróbką określonych materiałów. To właśnie wtedy ryzyko upuszczenia ciężkiego przedmiotu na stopę jest największe. Z tego powodu oferowane buty robocze są wyposażone w dodatkowe wzmocnienia, najczęściej wykonane z metalu. Skutecznie zabezpieczają one stopę przed działaniem różnych czynników. Budowa konkretnych modeli różni się w zależności od ich dokładnego przeznaczenia.

​Profesjonalne doradztwo w wyborze obuwia ochronnego dla Twojej firmy

Nie wiesz, jakie buty robocze sprawdzą się najlepiej w przypadku pracowników Twojej firmy? Z chęcią doradzimy odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania. Obuwie musi być bowiem właściwie dopasowane do warunków panujących w danym miejscu. Nasza oferta obejmuje również wiele innych produktów, takich jak m.in. czyściwa przemysłowe. Dbamy bowiem o kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorców w niezbędne środki ochrony pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem w naszym sklepie w Poznaniu!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło