• Nowy

Buty robocze ROMA S1 ze skóry zamszowej

Półbuty
149 Przedmioty

Obuwie ochronne kat. S1 (półbuty) wykonane ze skóry typu zamsz z żółtymi wstawkami. Buty robocze posiadają podnosek stalowy, który chroni przed stopę uderzeniem i zgnieceniem.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

73,17 zł Netto
90,00 zł Brutto
Rozmiar

Półbuty robocze ROMA zapewniają podstawową ochronę S1 SB i posiadają doskonałą relację jakości do ceny.

- skóra zamszowa w kolorze granatowym

- żółte wstawki

- kategoria ochrony obuwia ochronnego: S1 SB

- podnosek metalowy odporny na uderzenie 200J i zgniecenie 15kN

- odporne na oleje, benzynę i rozpuszczalniki

ROZMIARY: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51

OZNAKOWANIE: Na kartonie i na języku obuwia znajduje się: rozmiar, norma i znak CE.

SPEŁNIANE NORMY: Obuwie robocze są zgodne z Dyrektywą 89/686/EEC i normą EN ISO 20345.

PRZEZNACZENIE: Obuwie robocze przeznaczone jest do prac, w których wymagane jest podwyższenie bezpieczeństwa stóp. Obuwie kategorii SB są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Posiadają cechy ochronne łącznie z ochroną palców stopy za pomocą podnosków, których wytrzymałość jest badana przy uderzeniu z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN.

PRZECHOWYWANIE, UŻYWANIE, KONSERWACJA, CZYSZCZENIE: Obuwie należy dopasować w dniu zakupu - obuwie za małe lub za duże ulegają deformacji. Rozmiar obuwia podany jest na opakowaniu i na wyrobie. Obuwie sznurowane - należy wkładać i zdejmować w stanie rozsznurowanym, nosić dobrze zasznurowane, co zapobiega przecieraniu się zapiętków. Obuwie należy przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed zamoczeniem, przewiewnych, suchych, wolnych od pleśni i grzybów, z dala od środków chemicznych, grzejników itp. Temperatura pomieszczeń magazynowych powinna wynosić od 5⁰C - 24⁰C. Wilgotność względna pomieszczeń magazynowych w granicach 50% - 70%. Obuwie należy codziennie poddawać czyszczeniu i konserwacji. Należy unikać przemoczenia obuwia. Jeżeli to nastąpi, obuwie należy suszyć w temperaturze pokojowej z dala od intensywnych źródeł ciepła (kaloryfery, piecyki itp.). Obuwia skórzanego nie należy prać, gdyż pranie pozbawia skórę elastyczności, powoduje pękanie i odbarwianie skóry oraz osłabia połączenia klejowe. Warunki czyszczenia i konserwacji: wilgotne obuwie należy suszyć w temperaturze nie wyższej niż 25°C, gdyż zbyt wysoka temperatura może powodować deformację obuwia lub sztywność skóry. Kurz i błoto należy usuwać z obuwia wilgotną szmatką szczotką włosianą (skóry welurowe i bydlęce). Do skór welurowych i bydlęcych - impregnaty w aerozolu zgodnie z kolorem wierzchów.

PRODUCENT: PRUS - POL

149 Przedmioty
Rodzaj obuwia
Półbuty
Kategoria
S1 SB
Ocieplane
Nie
Cholewka
Skóra zamszowa granatowa
Wkładka
Oddychająca wkładka
Podeszwa
odporna na oleje, benzynę i rozpuszczalniki
Producent
PRUS - POL
Kolor
granatowo - żółty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło