Buty robocze, trzewiki skórzane do pracy VERONA PT S1

Trzewiki robocze
100 Przedmioty

Obuwie robocze typu trzewik, wykonane ze skóry typu "buffalo". Kategoria S1 zapewni użytkownikowi ochronę przed uderzeniem i zgnieceniem stopy, dzięki obecności metalowego podnoska.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

50,00 zł Netto

(61,50 zł brutto za parę)

61,50 zł Brutto
Rozmiar

Trzewiki robocze VERONA S1 zapewniają podstawową ochronę stopy użytkownika S1 i posiadają doskonałą relację jakości do ceny.

- ciemna kolorystyka

- kategoria ochrony obuwia ochronnego: S1

- podnosek metalowy odporny na uderzenie 200J i zgniecenie 15kN

- odporne na oleje, benzynę i rozpuszczalniki

ROZMIARY: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52

OZNAKOWANIE: Na kartonie i na języku obuwia znajduje się: rozmiar, norma i znak CE.

SPEŁNIANE NORMY: Obuwie robocze są zgodne z Dyrektywą 89/686/EEC i normą EN ISO 20345.

PRZEZNACZENIE: Obuwie robocze przeznaczone jest do prac, w których wymagane jest podwyższenie bezpieczeństwa stóp. Obuwie kategorii SB są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Posiadają cechy ochronne łącznie z ochroną palców stopy za pomocą podnosków, których wytrzymałość jest badana przy uderzeniu z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN.

OZNAKOWANIE: Na kartonie i na języku obuwia znajduje się: rozmiar, norma i znak CE.

PRZECHOWYWANIE, UŻYWANIE, KONSERWACJA, CZYSZCZENIE: Obuwie należy dopasować w dniu zakupu - obuwie za małe lub za duże ulegają deformacji. Rozmiar obuwia podany jest na opakowaniu i na wyrobie. Obuwie sznurowane - należy wkładać i zdejmować w stanie rozsznurowanym, nosić dobrze zasznurowane, co zapobiega przecieraniu się zapiętków. Obuwie należy przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed zamoczeniem, przewiewnych, suchych, wolnych od pleśni i grzybów, z dala od środków chemicznych, grzejników itp. Temperatura pomieszczeń magazynowych powinna wynosić od 5⁰C - 24⁰C. Wilgotność względna pomieszczeń magazynowych w granicach 50% - 70%. Obuwie należy codziennie poddawać czyszczeniu i konserwacji. Należy unikać przemoczenia obuwia. Jeżeli to nastąpi, obuwie należy suszyć w temperaturze pokojowej z dala od intensywnych źródeł ciepła (kaloryfery, piecyki itp.). Obuwia skórzanego nie należy prać, gdyż pranie pozbawia skórę elastyczności, powoduje pękanie i odbarwianie skóry oraz osłabia połączenia klejowe. Warunki czyszczenia i konserwacji: wilgotne obuwie należy suszyć w temperaturze nie wyższej niż 25°C, gdyż zbyt wysoka temperatura może powodować deformację obuwia lub sztywność skóry. Kurz i błoto należy usuwać z obuwia wilgotną szmatką szczotką włosianą (skóry welurowe i bydlęce). Do skór welurowych i bydlęcych - impregnaty w aerozolu zgodnie z kolorem wierzchów.

PRODUCENT: PRUS - POL

100 Przedmioty
Rodzaj obuwia
Trzewiki
Kategoria
S1
Ocieplane
Nie
Cholewka
Skóra typu buffalo
Wkładka
Oddychająca wkładka
Podeszwa
odporna na oleje, benzynę i rozpuszczalniki
Producent
PRUS - POL
Kolor
Ciemny

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło