Kamizelka ostrzegawcza POMARAŃCZOWA

Kamizelka ostrzegawcza POMARAŃCZOWA z pasami odblaskowymi PP-VEST-O z możliwością nadruku

2500 Przedmioty

Kamizelka ostrzegawcza BHP w kolorze pomarańczowym z pasami odblaskowymi sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zwiększonej widzialności na budowie czy drodze podczas różnego rodzaju prac.

ikony

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

7,90 zł Netto
9,72 zł Brutto
Rozmiar odzieży roboczej

Kamizelka ostrzegawcza robocza BHP z poziomymi pasami odblaskowymi to jeden z podstawowych elementów odblaskowej odzieży roboczej.

- gramatura 120 g/m2

- zawiera dwa poziome odblaskowe pasy, bardzo widoczne na budowie i drogach

- możliwość nadruku z logotypem firmy lub nazwą "KIEROWNIK", "KIEROWANIE RUCHEM", "BRYGADZISTA", "HAKOWY", "INSPEKTOR", "OCHRONA"

KATEGORIA: II KLASA ODZIEŻY ROBOCZEJ

ROZMIARY: S, M, L, XL, XXL, XXXL

OPAKOWANIE: 100 SZTUK / KARTON

PRZEZNACZENIE: Kamizelka ostrzegawcza przeznaczona jest do stosowania podczas prac, w których wymagane jest sygnalizowanie podwyższonej widzialności pracownika w każdych warunkach światła dziennego i w oświetleniu sztucznym, czy w ciemności (np. na drogach, torowiskach kolejowych, placach budów itp.).

PRZECHOWYWANIE, UŻYWANIE, CZYSZCZENIE, KONSERWACJA: Kamizelkę ostrzegawczą nakłada się na odzież (roboczą, bieliznę osobistą), odpowiednio dobraną do wykonywanej pracy i warunków pogodowych. Kamizelkę należy nosić zapiętą. Deklarowana klasa ochrony zachowana jest przy stosowaniu kamizelki bez użycia odzieży wierzchniej. Nie używać kamizelki zabrudzonej, ponieważ obniża to właściwości ochronne - w sposób istotny zmniejsza widzialność pracownika na stanowisku pracy. Kamizelkę przechowywać w suchych i przewiewnych miejscach z dala od źródeł ciepła i miejsc nasłonecznionych, aby nie spowodować odbarwienia (wypłowienia). Warunki czyszczenia i konserwacji: maksymalna temperatura prania - 40⁰C. Prać osobno. Nie prasować. Nie wybielać, nie chlorować. Nie czyścić chemicznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wirować. Wyrób zachowuje właściwości ochronne do 40 cykli konserwacyjnych.

NORMY I DYREKTYWY: Kamizelki ostrzegawcze są zgodne z Dyrektywą 89/686/EEC i normą EN 20471:2013.

PRODUCENT: PRUS - POL

tabela

2500 Przedmioty
Kategoria
II
Producent
PRUS - POL
Kolor
POMARAŃCZOWY

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło