Kurtki przeciwdeszczowe BHP

Kurtki przeciwdeszczowe BHP to rodzaj odzieży ochronnej, która zapewnia ochronę przed deszczem i innymi czynnikami atmosferycznymi podczas wykonywania prac na zewnątrz lub w wilgotnych warunkach. Kurtki te stosuje się w różnych sektorach przemysłu, takich jak budownictwo, rolnictwo, transport czy logistyka, a także w wielu innych profesjach.

Przeciwdeszczowe kurtki, które oferujemy są wykonane z wytrzymałych, wodoodpornych materiałów, takich jak tkanina oxford, poliester lub nylon oraz pokryte powłoką PVC lub poliuretanową, która zabezpiecza przed wilgocią. Oferujemy także dodatkowo ocieplane modele, które zapewnią Ci ciepło w chłodniejsze dni.

Kurtki przeciwdeszczowe BHP stworzone zostały z myślą o bezpieczeństwie użytkowników, a także ich wygodzie, dlatego mają odblaskowe elementy, kaptur oraz kieszenie, w których pomieścisz najpotrzebniejsze przedmioty. W naszej ofercie znajdziesz kurtki w wielu kolorach i rozmiarach, a także krojach. Nasza odzież spełnia rygorystyczne normy i jest zgodna z przepisami BHP.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło