Rękawice robocze

Rękawice robocze to niezwykle ważny element wyposażenia każdego pracownika. Zabezpieczają one bowiem przed działaniem wielu czynników, w tym także temperatury czy środków chemicznych. Pozwalają również na uchronienie dłoni zatrudnionej osoby przed zabrudzeniami takimi substancjami, jakich nie da się domyć w standardowy sposób. Z tego powodu rękawice robocze powinny wchodzić w skład wyposażenia pracowników działających na różnych stanowiskach. Kwestię tę regulują przepisy BHP, dlatego przedsiębiorcy tak chętnie zaopatrują się u nas w produkty, które chronią dłonie zatrudnionych osób.

 

Wytrzymałe rękawice robocze - odpowiednia ochrona rąk

Rękawice robocze muszą być odpowiednio wytrzymałe i spełniać konkretne wymagania. Każdy model powstał z myślą o chronieniu dłoni pracowników przed określonymi czynnikami zewnętrznymi. Z tego powodu tak ważne jest dobranie odpowiedniego produktu do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści służą pomocą w sytuacji, gdy nie wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Proponujemy bowiem szeroki wybór produktów, zabezpieczających dłonie pracowników przed działaniem różnych czynników.

Nasza oferta jest naprawdę szeroka. W jej skład wchodzą również inne elementy odzieży chroniącej zatrudnione osoby. Są to m.in. okulary robocze, zabezpieczającej oczy przed iskrami, opiłkami czy zabrudzeniami. Oferujemy także specjalne obuwie wzmocnione w taki sposób, by chronić stopy przed upadkiem na nie ciężkich przedmiotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło