Rękawice gospodarcze

Rękawice do zadań gospodarczych to rodzaj rękawic ochronnych, które są przeznaczone do użytku w różnych pracach gospodarczych. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak lateks, winyl, nitryl, neopren, bawełna lub skóra, w zależności od potrzeb użytkownika i rodzaju pracy. Rękawice gospodarcze zapewniają ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami, takimi jak zanieczyszczenia chemiczne, mechaniczne lub biologiczne, a także zapobiegają uszkodzeniom skóry i poparzeniom.

Rękawice, które oferujemy, mają różne rozmiary i grubości, w zależności od potrzeb użytkownika. Są łatwe do zakładania i zdejmowania, mogą być wielokrotnego użytku lub jednorazowe. W zależności od rodzaju pracy, do których są przeznaczone, oferujemy naszym klientom artykuły o różnych właściwościach, takich jak antypoślizgowa powierzchnia, wzmocnienia na palcach lub całej powierzchni dłoni, chroniące przed przecięciami lub rozdarciami, a także mogą być dodatkowo pokryte substancjami zwiększającymi odporność na rozpuszczalniki lub oleje.

Oferujemy także inne rodzaje rękawic ochronnych, do różnych prac, w tym rękawice ocieplane. Rękawice gospodarcze, które znajdziesz w naszej ofercie, są niezwykle uniwersalnym i pomocnym narzędziem w wielu pracach związanych z gospodarką i przemysłem.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło