Rękawice robocze skórzane, ocieplane NICO WINTER

96 Przedmioty

Rękawice robocze, ochronne, ocieplana podszewka wykonane w całości z wysokiej jakości skóry koziej, licowej. Całodłonicowe w jasnym kolorze ze sztywnym mankietem w kolorze żółtym.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

10,00 zł Netto

(12,30 zł brutto za parę)

12,30 zł Brutto
Rozmiar

Rękawice skórzane, robocze NICO WINTER doskonale sprawdzą się do pracy w chłodne dni, dzięki miłej i ciepłej wewnętrznej ocieplinie.

- wykonane z wysokiej jakości skóry koziej, licowanej

- kolor żółty i biały

- całodłonicowe

- sztywny mankiet w kolorze jasnym

KATEGORIA II - WYMAGANA W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH I PRZEMYŚLE ORAZ NA BUDOWIE

ROZMIARY: 10

PAKOWANIE: 12 PAR PACZKA / 120 PAR KARTON

SPEŁNIANE NORMY: PN-EN 388 ABCD, CE CAT II, EN 420:2011, dyrektywy Rady 89/686/EWG

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja i dezynfekcja : Rękawice należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i przewiewnych w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, promieniowaniem cieplnym i słonecznym oraz wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny rękawicy, dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości rąk użytkownika. Lekkie zabrudzenia usunąć suchą szmatką, w przypadku silnych zabrudzeń lub uszkodzeń należy wymienić na nowe. Rękawicy się nie konserwuje. Nie prać. Dezynfekcję można przeprowadzić poprzez umycie w letniej wodzie i użycie izopropanolu. Jednak dezynfekcji rękawic nie powinno się przeprowadzać, ponieważ może to osłabić poziom bezpieczeństwa.

Rękawice robocze są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG oraz z normami zharmonizowanymi EN 388:2016, EN 420:2011.

96 Przedmioty
Kategoria
II
Powleczenie
Wysokiej jakości skóra kozia, licowa
Ocieplane
Tak
Producent
PRUS - POL
Kolor
Jasny

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło