Rękawice skórzane CORONA całodłonicowe z koziej skóry

1440 Przedmioty

Rękawice skórzane, całodłonicowe, wykonane w całości z wysokiej jakości skóry koziej, licowanej. Marszczone w nadgarstku.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

8,24 zł Netto

(10,14 zł brutto za parę)

10,14 zł Brutto
Rozmiar

Rękawice skórzane CORONA to doskonały wybór dla pracowników, którzy wykonują prace spawalnicze na przykład obsługują spawarkę MIGOMAT. Doskonale sprawdzą się też przy pracy w warsztacie i mechanicznych.

- wykonane z wysokiej jakości skóry koziej, licowanej

- całołonicowe

- marszczone w nadgarstku

- jasna kolorystyka

KATEGORIA II - wymagana w przemyśle, na budowach i w zakładach produkcyjnych

ROZMIARY: 7,8,9,10,11

PAKOWANIE: 12 PAR PACZKA / 120 PAR KARTON

SPEŁNIANE NORMY: PN-EN 388 ABCD, CE CAT II

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja i dezynfekcja : Rękawice należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i przewiewnych w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, promieniowaniem cieplnym i słonecznym oraz wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny rękawicy, dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości rąk użytkownika. Lekkie zabrudzenia usunąć suchą szmatką, w przypadku silnych zabrudzeń lub uszkodzeń należy wymienić na nowe. Rękawicy się nie konserwuje. Nie prać. Dezynfekcję można przeprowadzić poprzez umycie w letniej wodzie i użycie izopropanolu. Jednak dezynfekcji rękawic nie powinno się przeprowadzać, ponieważ może to osłabić poziom bezpieczeństwa.

Rękawice robocze są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG oraz z normami zharmonizowanymi EN 388:2003, EN 420:2003+A1:2009.

PRODUCENT: PRUS - POL

1440 Przedmioty
Kategoria
II - wymagana w przemyśle, na budowach i w zakładach produkcyjnych
Ocieplane
Nie
Producent
PRUS - POL
Kolor
Biały
Materiał wykonania
Skóra kozia, licowana

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło