Kaski robocze

Kaski ochronne BHP

W ofercie środków ochrony osobistej znajduje się bogaty wybór kasków roboczych. Pozwalają one poprawić komfort i bezpieczeństwo pracy w ciągu dnia, zarówno zimą, jak i latem. Zostały wykonane z wysokiej jakości surowców i pochodzą od renomowanych producentów. To pozornie niewielkie zabezpieczenie głowy w połączeniu z butami roboczymi i odzieżą ochronną niejednokrotnie ratuje życie. Ich potwierdzona certyfikatami jakość sprawia, że mogą być wykorzystane w wielu miejscach np. na budowie, w kopalni czy też zakładach produkcyjnych. Ich głównym zadaniem jest ochrona głowy przed wstrząsem oraz rozcięciem. Chronią także w momencie uderzenia. Stosowane w okresie letnim zabezpieczają przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz nagrzaniem się głowy i konsekwencjami np. udarem. W przypadku wersji zimowych chronią skórę przed niskimi temperaturami.

​Kaski robocze z naszej oferty zostały wykonane w taki sposób, by skutecznie zabezpieczać pracowników, niezależnie od miejsca, w którym wykonują oni czynności. To wysokiej jakości wyroby stanowiące niezbędny element wyposażenia w wielu przedsiębiorstwach. Występują one w różnych wariantach, dlatego w razie wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego modelu służymy pomocą. Są to wyroby od znanych i cenionych producentów, które zostały oznaczone konkretnymi certyfikatami i są odporne na określone czynniki.

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW ZABEZPIECZAJĄCYCH PRACOWNIKÓW

Kaski robocze stanowią bardzo ważny element stroju ochronnego pracowników ze względu na fakt, że zabezpieczają głowę. To jej urazy zwykle są najpoważniejsze, a często nawet śmiertelne. W skład naszej oferty wchodzi jednak wiele innych produktów, takich jak m.in. kamizelki ostrzegawcze. One również odpowiadają za zwiększenie bezpieczeństwa zatrudnionych osób na placach budowy i nie tylko. Zastosowanie takich elementów jest regulowane przepisami BHP. Z tego powodu nasza oferta dociera do wielu przedsiębiorców, zatrudniających osoby na różnych stanowiskach. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania niezależnie od branży, w jakiej działa Twoja firma. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem naszego sklepu. Docieramy zarówno do klientów z Poznania, jak i z okolic. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych wyrobów oraz szeroki wybór.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło