Rękawice skórzane ocieplane ROYAL WINTER kat. II

720 Przedmioty

Rękawice wykonane z wysokiej jakości skóry koziej licowanej, całodłonicowe. Przeznaczone do użytku w niskich temperaturach.

Jednostka sprzedaży: 1 karton (12 par rękawic)

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

117,60 zł Netto

(12,05 zł brutto za parę)

144,65 zł Brutto
Rozmiar

Rękawice robocze, ochronne, ocieplana podszewka, wykonane z wysokiej jakości skóry koziej, licowej. Całodłonicowe, w części chwytnej w kolorze jasnym. Wierzch wykonany jest z elastycznej tkaniny w kolorze granatowym.

CECHY/WŁAŚCIWOŚCI RĘKAWIC SKÓRZANYCH ROYAL WINTER:

- wewnętrzna ocieplina chroni dłonie przed niskimi temperaturami

- wysokiej jakości skóra kozia licowana

- wierzch rękawic jest wykonany z tkaniny w kolorze granatowym, która jest bardzo elastyczna

ROZMIARY: 7,8,9,10,11

SPEŁNIANE NORMY: PN-EN 388, CE CAT II Rękawice robocze są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG oraz z normami zharmonizowanymi EN 388:2003, EN 420:2003+A1:2009.

KATEGORIA II - wymagana w zakładach pracy do używania przez pracowników

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja i dezynfekcja : Rękawice należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i przewiewnych w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, promieniowaniem cieplnym i słonecznym oraz wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny rękawicy, dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości rąk użytkownika. Lekkie zabrudzenia usunąć suchą szmatką, w przypadku silnych zabrudzeń lub uszkodzeń należy wymienić na nowe. Rękawicy się nie konserwuje. Nie prać. Dezynfekcję można przeprowadzić poprzez umycie w letniej wodzie i użycie izopropanolu. Jednak dezynfekcji rękawic nie powinno się przeprowadzać, ponieważ może to osłabić poziom bezpieczeństwa.

PAKOWANIE: 1 PACZKA = 12 PAR / KARTON 120 PAR 

720 Przedmioty
Kategoria
II ( CE CAT II)
Ocieplane
Tak
Materiał wykonania
Skóra kozia licowana, CAŁODŁONICOWE
Rodzaj rękawicy
Skórzane

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło