Czyściwa przemysłowe

Środki ochrony indywidualnej

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz czyściwa przemysłowe, które świetnie się sprawdzą w miejscach, gdzie obowiązują ścisłe przepisy regulujące ochronę osobistą, dezynfekcję wszelakich powierzchni oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy. Poza produktami służącymi do usuwania zabrudzeń różnego pochodzenia oferujemy także płyny do dezynfekcji rąk, których skład jest stworzony w taki sposób, aby nie odczuwało się uczucia lepkich dłoni po użyciu. Dzięki produktom naszej firmy zapewnisz swoim pracownikom higienę i bezpieczeństwo przestrzeni pracy na najwyższym poziomie. Zaopatrujemy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne, które szukają wysokiej jakości preparatów na własny użytek. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą w sklepie w Poznaniu.

PASTA DO MYCIA RĄK – SKUTECZNE USUWANIE ZABRUDZEŃ Z DŁONI

Usuwanie dokuczliwych zabrudzeń na dłoniach nigdy nie było prostsze niż z pastą EILFIX, która jest produkowana na bazie łagodnych substancji myjących. Jako środka ściernego użyto mączki drzewnej. Połączenie substancji myjących i naturalnych środków ochronnych sprawia, że powstaje warstwa zapobiegająca podrażnieniom skóry. W ofercie naszej firmy znajdziesz opakowania po 500 ml w pudełkach lub 5 l i 10 l w poręcznych i mobilnych wiaderkach. Zapewniamy higienę i pielęgnację dłoni na najwyższym poziomie.

Szeroki wybór dostępnych środków do usuwania zabrudzeń z dłoni pozwala na dopasowanie odpowiedniego wariantu do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Takie produkty sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pracuje się z wykorzystaniem smarów, farb, lakierów czy olejów. Usunięcie takich preparatów z wykorzystaniem standardowych środków czystości jest niezwykle trudne, a czasem nawet niemożliwe. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w specjalistyczne czyściwa i sorbenty do oleju. Niektóre preparaty służą także do czyszczenia powierzchni. Przydają się one zarówno na halach produkcyjnych, jak i w warsztatach samochodowych. Nasze produkty cechują się wysoką skutecznością, bez problemu usuwając różne zabrudzenia.

ŚRODKI OCHRONY WZROKU I NIE TYLKO

W skład naszej oferty wchodzą również inne środki ochrony osobistej poza czyściwami przemysłowymi i sorbentami do oleju. Są to wszelkiego rodzaju artykuły odpowiadające za zabezpieczanie wzroku czy ciała pracowników przed działaniem szkodliwych czynników. Z tego powodu w skład naszej oferty wchodzi m.in. specjalistyczna odzież czy obuwie.

Równie istotnym elementem ochronnym są okulary robocze, które sprawdzają się w miejscach, gdzie panuje wysokie stężenie kurzu i pyłów, ale też pojawiają się opiłki. Proponowane wysokiej jakości rozwiązania pozwalają zapewnić bezpieczeństwo i doskonały wzrok nawet w najtrudniejszych warunkach. Chronią narząd wzroku, ale też poprawiają jakość pracy. To kolejny niepozorny sprzęt odpowiadający za znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Nawet niewielkie zabrudzenia i nieczystości pojawiające się w oku mogą mieć poważne konsekwencje. Bogaty wybór produktów pozwoli kupić właściwe, idealne do każdej branży.

​Masz pytania dotyczące aktualnej oferty czy szczegółów określonych wyrobów? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło