Kask ochronny bhp PP-K 4 PUNKTOWY

Kask ochronny bhp PP-K 4 PUNKTOWY z możliwością nadruku logo

Kask ochronny BHP
366 Przedmioty

Kask ochronny BHP to podstawowy element ochrony głowy podczas pracy na budowie. Występuję w różnych wersjach kolorystycznych w zależności od potrzeb.

CE

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

18,90 zł Netto
23,25 zł Brutto
Kolor kasku ochronnego bhp

Kask ochronny bhp PP-K występuje w rożnych wersjach kolorystycznych, zapewniając podstawową ochronę głowy użytkownika. Doskonały stosunek jakości wykonania do ceny! Można go używać zgodnie z przepisami o ruchu drogowym.

- różne wersje kolorystyczne: ŻÓŁTY, BIAŁY, ZIELONY, SZARY, CZERWONY, POMARAŃCZOWY, NIEBIESKI

- możliwość nadruku z logotypem firmy lub nazwą życzenie klienta

- wykonanie to materiał HDPE

- 6 - punktowe mocowanie więźby do kasku

- 4 - punktowy

- regulowany mocowanie paska podbródkowego

PAKOWANIE: 50 SZTUK / KARTON 

DATA WAŻNOŚCI KASKU: 3 lata od daty produkcji wybitej na kasku ochronnym bhp

SPEŁNIANE NORMY i DYREKTYWY: Kask ochronny jest zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EEC oraz z normą EN397:2012+A1:2012.

OCHRONA I WENTYLACJA

Obudowa zewnętrzna czyni twój kask jednym z najlżejszych w swojej klasie, równocześnie zapewniając doskonałą wytrzymałość i integralność. Duża ilość otworów wentylacyjnych z wewnętrznymi kanalikami powietrznymi przepuszcza powietrze przez wnętrze kasku oraz nad czołem, zapewniając maksymalne chłodzenie.

DOPASOWANIE KASKU

Aby zapewnić odpowiednią ochronę, kask musi być właściwie dopasowany. Wówczas, po zapięciu nie będzie przesuwać się do przodu i do tyłu ani na boki. Aby zapewnić sobie dobre dopasowanie, wypróbuj różne kombinacje rozmiarów, tak by jak najlepiej dopasować go do twojego kształtu głowy.

SYSTEM UTRZYMUJĄCY KASK

Twój kask posiada klamrę umożliwiające szybkie rozpięcie i zapięcie bez zmiany dopasowania. Pasek musi być napięty równomiernie i komfortowo. Ściśle umieść kask na głowie i zapnij klamrę. Jeżeli pasek jest luźny, dociągnij go po zdjęciu kasku. Aby to zrobić, przytrzymaj klamrę jedną ręką, następnie przeciągnij przez nią luźny pasek .

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja i dezynfekcja :

UWAGA: Kask musi być ściśle i równo osadzony na głowie. Podczas użytkowania kasku klamra musi być zawsze zapięta.

Ważne jest, by kask był wygodnie dopasowany i zapięty dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

Wszystkie ustawienia muszą być sprawdzane przy każdym założeniu kasku, tak, by upewnić się, że zawsze jest on dobrze dopasowany.

Czyść skorupę kasku jedynie delikatnym mydłem i wodą. Zastosowanie jakiegokolwiek rozpuszczalnika, farby lub nalepek może spowodować uszkodzenie kasku i sprawić, że nie będzie on zapewniał bezpieczeństwa w razie wypadku. Kask należy przechowywać i transportować w pudełku lub opakowaniu chroniącym go przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wysokimi temperaturami.

Nie zaleca się dezynfekcji kasku ochronnego.

Kask ulegnie uszkodzeniu, jeżeli zostanie wystawiony na działanie temperatury powyżej 65°C. Ciemne pojazdy lub torby mogą osiągać taką temperaturę w upalne dni. Uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą polegają na powstaniu odkształceń, a powierzchnia kasku staje się nierówna i pokryta pęcherzami. Uszkodzony kask powinien być zniszczony i wymieniony na nowy.

Skorupa kasku zaprojektowana jest tak, by przejmować siłę uderzenia poprzez częściowe lub całkowite zniszczenie. Nawet, jeśli zniszczenie jest niewidoczne, po uderzeniu w czasie upadku kask powinien zostać zniszczony lub wymieniony na nowy. Niestety niektóre wypadki wiążą się z urazami głowy, jakim nie mogą zapobiec żadne kaski. W zależności od rodzaju uderzenia, nawet przy małych prędkościach istnieje możliwość poważnego lub śmiertelnego uszkodzenia głowy. Należy zawsze jeździć bardzo ostrożnie i uważnie czytać instrukcję użytkowania kasku.

PRODUCENT: PRUS - POL

366 Przedmioty
Producent
PRUS - POL
Kolor
BIAŁY, ZIELONY, NIEBIESKI, ŻÓŁTY, SZARY, POMARAŃCZOWY, CZERWONY
Materiał wykonania
HDPE

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło