odzież robocza

Odzież robocza BHP

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę odzieży ochronnej, której zadaniem jest zabezpieczanie ciała przed szkodliwymi warunkami pracy. Co istotne, chroni ona też zdrowie. W asortymencie znajduje się nie tylko duży wybór ubrań ochronnych, ale też ubrań roboczych, w tym rękawic. Uzupełnieniem całości są buty oraz okulary, w które powinien być wyposażony każdy pracownik. Wszystkie wspomniane elementy pozwalają zadbać o maksymalne bezpieczeństwo zatrudnionych osób, ale też bez skrępowania wykonywać powierzone obowiązki. Proponując wysokiej jakości ubrania robocze i ubrania ochronne, dbamy też do dobre samopoczucie każdego pracownika.

UBRANIA ROBOCZE DLA KAŻDEGO - POZNAŃ

W hurtowni proponujemy bogaty wybór ubrań ochronnych dla przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu. Ich różnorodny skład i krój pozwalają je wykorzystać zarówno w branży przemysłowej, jak i chemicznej i wielu innych. Ich wysoka jakość i uzyskanie niezbędnych certyfikatów umożliwiają pracodawcom spełnienie wymagań kodeksu pracy i przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Nawet tak drobny element ubioru, jak rękawice robocze, pozwala skutecznie ochronić pracownika w wielu sytuacjach. Służymy profesjonalną i fachową pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by wybrane ubrania robocze zapewniły komfort podczas wielogodzinnej pracy.

Zachęcamy do skorzystania z oferty nie tylko osoby z Poznania, ale też okolicznych miejscowości!

WYSOKA JAKOŚĆ I SZEROKI WYBÓR ODZIEŻY ROBOCZEJ

Odzież robocza dostępna w naszym sklepie cechuje się wysoką jakością wykonania. Skutecznie zabezpiecza ciało pracownika przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak np. skrajne temperatury czy działanie środków chemicznych. Zastosowanie takich produktów wynika z obowiązujących przepisów, dlatego każdy właściciel przedsiębiorstwa powinien zastanowić się nad zakupieniem wysokiej jakości ubrań roboczych. Oferujemy różne elementy garderoby, pozwalając na ochronienie niemal całego ciała, włącznie z dłońmi i głową. To doskonałe rozwiązanie nawet w przypadku bardzo wymagających stanowisk, na których ryzyko wypadków jest znacznie większe.

Szeroki wybór ubrań ochronnych pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do potrzeb Twoich pracowników. Mowa tu również o dostępnej rozmiarówce. Odzież powinna bowiem nie tylko chronić przed różnymi czynnikami, lecz także pozwalać na komfortowe wykonywanie zleconych czynności, które często wymagają pełnej mobilności. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, proponując takie produkty, jakie sprawdzą się najlepiej w danym przypadku.

Trwała i odporna odzież robocza BHP

Gwarantujemy wysoką żywotność naszej odzieży ochronnej i odporność na codzienną eksploatację. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących aktualnej oferty zapraszamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości i przedstawimy szczegóły dostępnych produktów.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło